Panorama Českého středohoří
ceskestredohori.cz
turistický
informační portál
Úvodní strana
Turistika
Encyklopedie
Ubytování a rekreace
Přehled akcí
Obchod / e-shop
Služby
Odkazy
O stránkách

KNIHY O ČESKÉM STŘEDOHOŘÍ
Ukázka publikace Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch (Ústí nad Labem) Název: Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch
Autor: Matěj Kynšt
Místo a rok vydání: Ústí nad Labem, 2012
Vydavatel: Bakalářské práce při Přírodovědecké fakultě Univerzity J.E. Purkyně v Ústí n.L.
Formát: PDF, stran: 52, rozměr: A4 (2,1 MB)

Bakalářská práce studenta Přírodovědecké fakulty Univerzity J.E. Purkyně v Ústí n.L. je věnována mykologii Střížovického vrchu v Českém středohoří, který leží při okraji města Ústí nad Labem. Důvodem pro toto téma byla zejména autorova houbařská vášeň a důkladná znalost této lokality již od dětství. Cílem práce pak bylo vytvořit přehled nalezených druhů hub, jejichž plodnice zde autor podrobně dokumentoval v období let 2009 až 2011. Vedle přehledu je pak její součástí i popis lokality a biotopů, které se zde vyskytují. Samozřejmě nechybí ani metodika, vysvětlující, jak byly plodnice sbírány, evidovány a determinovány. Závěr práce pak obahuje seznam vzácných a ohrožených druhů a popisuje případné riziko jejich vymizení z dané lokality.

Ukázky z práce:

Ukázka z práce Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch (Ústí nad Labem) Ukázka z práce Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch (Ústí nad Labem) Ukázka z práce Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch (Ústí nad Labem) Ukázka z práce Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch (Ústí nad Labem) Ukázka z práce Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch (Ústí nad Labem)
Tato práce je ke stažení zde (soubor PDF, velikost: 2,1 MB).


Encyklopedie > Literatura > Matěj Kynšt: Mykologický průzkum makromycetů na lokalitě Střížovický vrch (Ústí nad Labem)

Úvod
Napište nám 
Copyright