ceskestredohori.cz
turistický
informační portál

Úvodní strana
Turistika
Encyklopedie
Ubytování a rekreace
Přehled akcí
Obchod / e-shop
Služby
Odkazy
O stránkách

Reklama na www.ceskestredohori.cz


Proč mít reklamu právě na www.ceskestredohori.cz?

 • Stránky www.ceskestredohori.cz jsou nejpodrobnějším servrem zaměřeným na region Českého středohoří a přilehlého okolí.

 • Na internetu se rozhodně řadí mezi ty nejvýše hodnocené. Například při zadání slov „České středohoří“ zobrazí nejznámější a nejpoužívanější vyhledávače jako GOOGLE nebo SEZNAM tyto stránky vždy na předních místech.


  Cílová skupina
 • Mezi návštěvníky stránek, jejichž počet každým rokem stoupá, se řadí zejména lidé se zájmem o tento region, cestování, ubytování, turistiku, přírodu, památky a kulturu.


  Návštěvnost
 • Na vývoji stránek se neustále pracuje, jejich obsah se rozrůstá a průběžně se aktualizuje. Počet návštěvníků těchto stran proto každým rokem stoupá.  O vývoji, histrorii, návštěvnosti a dalších podrobnostech se můžete dočíst jednotlivých výročních zprávách: zde


  Možnosti reklamy na www.ceskestreedohori.cz

  V níže uvedené nabídce si můžete vybrat, jaký druh reklamy by byl pro vaši prezentaci nejvhodnější:

  I. Cílená reklama
  Nejúčinnější způsob jak prezentovat Vaše zařízení např. restauraci, ranč ale třeba i penzion v Českém středohoří. Váš reklamní poutač bude umístěn na stránkách, které se týkají turistických cílů v blízkém okolí Vašeho objektu. Každý potencionální zájemce, který se chystá na výlet "Vaším směrem" bude před cestou seznámen s existencí a nabídkou Vašeho zařízení. Ukázku takovéto reklamní kampaně naleznete zde. V případě, že byste měli o tento typ reklamy zájem, kontaktujte nás prosím a my Vám zašleme konkrétní nabídku.

  II. Plošná reklama
  Reklama, která osloví co nejvíce návštěvníků tohoto webu. Jejím smyslem je informovat co nejširší veřejnost se zájmem o cestování, rekreaci, turistiku a poznání zdejšího regionu. Ceník pro tento typ reklamy naleznete zde.

  III. Reklama - ubytování
  Pokud provozujete hotel, penzion či ubytovací zařízení v Českém středohoří a jeho bezprostředním okolí, neměli byste určitě chybět v seznamu ubytovacích zařízení. V rámci této služby vám nabízíme hned dvě základní varianty: bezplatnou a placenou. Více informací získáte kliknutím zde.

  IV. Individuální reklama
  Jestliže vám ani jeden z výše nabízených modelů reklamy nevyhovuje, nebo máte zájem o něco navíc, rádi vám vyjdeme vstříc. Kontaktujete nás prosím na:


  Jiří Šedivý
  telefon: 774 923 549
  e-mail:  info@ceskestredohori.cz

 • Služby > Reklama na stránkách ceskestredohori.cz

  Úvod
  Napište nám 
  Copyright