Panorama Českého středohoří
ceskestredohori.cz
turistický
informační portál
Úvodní strana
Turistika
Encyklopedie
Ubytování a rekreace
Přehled akcí
Obchod / e-shop
Služby
Odkazy
O stránkách

Autorská fotogalerie Českého středohoří

INFORMACE PRO AUTORY

Vážení přátelé, pokud si ze svých toulek a výletů po Českém středohoří přinášíte kromě klíšťat i fotografie této úchvatné krajiny a rádi byste se o radost z nich podělili také s ostatními, pak jste na správné adrese. A vězte, že na tom není nic složitého.

VÝBĚR
Práce spojená s výběrem těch nejzdařilejších fotografií bývá obvykle ze všeho nejnáročnější. Aby nedošlo k přesycení krásou, stanovili jsme jejich maximální množství na číslo 33.

ODESLÁNÍ
Fotografie nám na zasílejte na adresu info@ceskestredohori.cz a to nejlépe přes některé z webových úložišť, jako jsou např. leteckaposta.cz nebo uschovna.cz. Pokud zvolíte pro odeslání fotografií e-mail, rozložte zásilku do víc zpráv tak, aby velikost jedné zprávy nepřekračovala 10 MB a do předmětu zprávy uveďte krycí název: Fotogalerie. O přijetí fotografií Vás vyrozumíme e-mailem.

JMÉNO
Nezapomeňte nám sdělit své jméno a příjmení, případně město, odkud pocházíte, abychom je mohli uvést k Vašim fotografiím.

OZNAČENÍ FOTOGRAFIÍ
Fotografie nám můžete zaslat v syrovém stavu tak, jak jsou. Pokud si přejete, aby byly řazeny v konkrétním sledu, nezapomeňte je očíslovat (pojmenovat): 01, 02 ... 32, 33. Rovněž můžete uvést, kterou z fotografií si přejete zveřejnit na úvodní stránce jako titulní. Pokud tak neučiníte, nevadí, fotografie seřadíme dle abecedy a titulní foto vybereme dle vlastního uvážení. Pokud máte do fotografií vloženo své jméno či monogram, počítejte s tím, že zveřejňovány jsou v max. rozlišení 800 x 600 pixelů.

Pakliže si budete přát, aby každá z fotografií nesla konkrétní popisku, zašlete nám tyto popisky e-mailem nebo v přiloženém textovém souboru v této podobě:

01 Lipská hora od Skalky
02 Podzimní labské údolí z Vaňovské vyhlídky

AUTORSKÁ PRÁVA
Zasílejte nám výlučně Vámi pořízené fotografie, tak aby nemohlo dojít k porušení autorských práv dalších osob. Zasláním svých fotografií zároveň dáváte redakci souhlas k jejich zveřejnění na stránkách ceskestredohori.cz. Bez Vašeho souhlasu nesmí redakce ceskestredohori.cz s těmito fotografiemi více nakládat ani je poskytovat dalším stranám.

ZVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ
Redakce webu ceskestredohori.cz si vyhrazuje konečné právo rozhodnout, které fotografie / fotogalerie budou zveřejněny a které nikoliv.

DOTAZY
V případě dalších nejasností a dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@ceskestredohori.cz

Zpět do autorské fotogalerie


Fotogalerie > autorská fotogalerie > Informace pro autory


Úvod
Napište nám
Copyright